Duben 2010

Titulek

29. dubna 2010 v 15:41 | adelaide.
končím. ale znám se. jednou se vrátím. nevím kdy to bude. měsíc-dva? teď se snažím žít úplně jiný život. celkem mi to zatím jde. mějte se tu krásně. možná zas někdy v budoucnu.

old avatar + blends~

25. dubna 2010 v 9:35 | adelaide.
eh.. -.-
choč..katastrofa.. jenže to už jsem si ani nepamatovala jak se vlastně blendy dělají.. •.-
ten..se mi celkem líbí..^^
jo tak ono na to nejde kliknout -.- jaj..nasrat :P:D
takže kdybyste to mermomoci chtěli vidět, což vám nedoporučuju.. odkazy tu:

jinak v reálu téměř nic nového :)).. napíšu zítra.. ;) :)

,,sliby chyby

22. dubna 2010 v 18:13 | adelaide.
hug me
achjo - nevím jak začít. v pátek jsem napsala: já vim, ale už to fakt bude lepší. přísahám. fajn, napsala jsem v sobotu. a pak? už ne. jsem BLBÁ. já to vim. ale blog mě prostě nebaví - za to já fakt nemůžu. nechce se mi vůbec psát,,achjo. a co se za tu dobu stalo? vlastně nic. akorát v úterý jsme hráli vybiku a já skončila s dlahou na PALCI PRAVÉ RUKY. bez palce, ještě na pravé ruce, se vážně nedá žít. ani kalhoty už si nezapnu,,,je to na nic,opravdu. právě teď jsem objevila, že kluk mých snů je online, a když už jsem mu chtěla napsat, objevilo se, že je offline. omb, to je fakt naschvál -.-" ten design prosím neřešte. je mooc divnej. a nehádejte se  že ne. ;) na konec - už nic nepřísahám, ale budu se snažit aby to bylo lepší - ta moje aktivita. spokojení?

už je to relativně lepší ^^ možná..

17. dubna 2010 v 10:39 | adelaide.
většina z vás teď vůbec nebude vědět o čem píšu - tak si to kdyžtak přečtěte tady .. tomu klukovi jsem napsala. dá se říct, že mě k tomu dokopal jeden kámoš ^^ ale já jsem z toho stejně neměla vůbec dobrý pocit, pořád jsem si to vyčítala a tak. napsala jsem mu, že říkám ne hlavně kvůli jinému. když jsem dneska ráno viděla na fb jednu novou zprávu - úplně jsem se rozklepala a bála jsem se to otevřít. nakonec jsem se překonala a ..je to celkem v pohodě, napsal, že mu to nevadí, že to čekal, ale kdybych změnila názor ať se ozvu >.< nikdy by mě nenapadlo, že odmítnout kluka bude tak STRAŠNĚ těžký. už bych nezvládla odmítnou asi fakt nikoho. teď už jsem celkem v pohodě, ale nejradši bych na to zapoměla.

dneska hodlám celý den sedět doma.. a to je venku tak krásně -.-' ale zítra jedu s TéreSkou a Makikou do Ostravy ;) do Futuraa ♥ úplně se těším :))

může to být ještě horší? ale samozřejmě!..

16. dubna 2010 v 14:41 | adelaide.
já vim, ale už to fakt bude lepší. přísahám.

o to, že se mi hroutí celý svět snad víte. z kluků jsem totálně na dně, ale včera večer jsem zjistila, že to může být ještě horší! :( jeden kluk se mě ze srandy zeptal jestli s nim nechci chodit, já jsem ze srandy odpověděla, že jo.. akorát on to pak začal brát trochu vážněji. a teď chce odpověď jestli s ním opravdu chci chodit. když jsem mu psala, že by to nemělo smysl apod. odpověděl třeba že za zkoušku nic nedám atd. a teď nevím jak mu mám napsat, že NECHCI. kdybyste viděli ty jeho statusy :( já to prostě nezvládnu ;):(

ofina. :P

11. dubna 2010 v 11:21 | adelaide.
v pátek jsem se byla stříhat :)))

já vim, že jsem tu celkem dlouho nebyla, ale nějak sem neměla čas a chuť tu něco psát, ono se ani nic moc nestalo ^^ jen jsem se konečně svěřila Míši koho mám ráda..:)

dneska byl na icq a ani nenapsal :( a já? sem mu nechtěla psát jako první..takže nic. achjo :(

yeahhhh.

7. dubna 2010 v 15:10 | adelaide.
škola škola škola učení

ooh eeh uuh aah aah

AHOJ. mám se fajn, moc fajn. snažím se aby všechno bylo dokonalé. zatim mi to jde :D neni to úplně dokonalé, ale rozhodně stokrát lepší než předtím.

ve škole-pohoda. včera nejlepší rodinka. 3 minuty jsme šli ze třídy do vestibulu (neřešte proč) ale zpátky jsme šli asi 20 minut. trochu jsme zlobili. rekord byl 26 kroků. lol.

tss, mám strašně ráda jednoho kluka. poslední dobou pořád víc a víc..


vlak směr Orlová..♥

5. dubna 2010 v 8:29 | adelaide.
napíšu vám jen v bodech, nevím jestli náhodou někdo nepřijde tak se musím ještě trochu připravit >.<

• ve 12 jedu vlakem směr domů :D
• už se těším až se na mě zas nahrnou všechny ty problémy (ironie)
• na komentáře vám odpovím zítra, možná ještě dneska večer
• jsem ráda, že jich je tak hodně :)
• mám nějak velkou chuť blogovat :D <3
• A BYLO TO TU ÚŽASNÝ <33 A+M <33 :D :-*

Čím víc lásky rozdáš, tím víc ti zůstane.. ♥

3. dubna 2010 v 9:28 | adelaide.
ty fotky radši nechám bez povšimnutí :D

UŽÍVÁM SI :D :) po dlouhé době se mám zase dobře.. a všechno je najednou RŮŽOVÉ.. :D nepřemýšlím co bude až se vrátím do Orlové, nepřemýšlím nad klukama a nad všema problémama.. prostě žiju každým momentem :D
nevim co psát :D s holkama venku úplně super.
no.. ehm, napíšu zas zítra radši. ale ještě tady budu :P

2.4. ♥

3. dubna 2010 v 9:18 | adelaide.
TSS :D
Sem tam hlavně s Marů teda :P Ale byla tam ještě Žanet a Áda :)

I guess I'm fool for thinking that you're thinking of me

2. dubna 2010 v 9:29 | adelaide.
live.love.laugh

jsem v HB <3 takovéto moje nejoblíbenější město - hned po Orlové, Ostravě a Praze :D včera sme hend byly se setřenkou venku s jedním klukem. BYLO TO TRAPNÉ. strašné ticho bylo :D pak jsme ještě byly s nějakýma lidma před barákem. jim tak strašně jebalo. za tohle by je u nás zavřeli :D normálně mě shodili do kamenů a mučili mě :D vzali mi mobil a nechtěli mi ho vrátit >.< psychopati :D ale bylo fajn, až na tu ZIMU. přes noc tu nasněžilo. ááárgh.
včera byl APRÍL. hah. chtělo sem jít na icq a ptát se kluků jestli se mnou nechtěj chodit. ale nějak jsem se už nedostala na počítač. couš.
najednou mám nějakou chuť na blog. tss. to zas přejde :D

nemám žádné nové fotky-teda mám, ale nemám je jak dostat do počítače, tak sem dám nějakou asi týden starou, z fb. pche.
s mojí MALOU Tery ^^
editejššn-jdu se osprchovat, umýt hlavu, pak na oběd..asi už tu dneska nebudu, jen málopravděpodobně večer.snad zítra.nebo pozítří :D pá:)